Луганські партійці відзначили свято Івана Купала

«Батьківщинівці» Сватового, що на Луганщині, Дмитро Романенко, Сергій Потєряхін, Вікторія Рудавіна та Ірина Морока долучилися до традиційного святкування Івана Купала.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.

Програма передбачала різноманітні конкурси – на кращий святковий костюм, міс «Сватівська коса», кулінарний конкурс страви з кабачків, кращий співак, гонки на човнах та перетягування каната. Учасники свята також приготували смачну кашу, організували розваги та розпалили велике купальське багаття. Наприкінці дійства всі співали пісні й танцювали на дискотеці.

Ив.Куп.2

«Наші партійці слідують традиціям та разом зі сватівчанами й гостями міста активно взяли участь в конкурсах та іграх. Вітаю сьогодні всіх Іванів та Іванок з днем ангела – нехай ваш небесний охоронець завжди буде поруч і скеровує на правильну життєву дорогу», – сказала секретар Сватівського районного партосередку ВО «Батьківщина» Віта Рудавіна.

Нагадаємо, 7 липня відзначають колоритне свято Івана Купала, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова