На Луганщині партійці «Батьківщини» провідали людей з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю представники Луганської «Батьківщини» відвідали земляків із особливими потребами у декількох районах та містах.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, «батьківщинівці» завітали до віддалених сіл Новопсковського, Біловодського, Троїцького та Марківського районів.

У Севєродонецьку партійці відвідали працівниць медичної сфери, які мають певні фізичні особливості, але не зупиняються перед негараздами й працюють на користь людям.

У селі Риб’янцеве на Новопсковщині партійці зустрілися із Наталією Колмиковою, яка має особливі потреби, депутати Марківської райради від «Батьківщини» спільно з активістами відвідали дітей та дорослих з інвалідністю у Марківці та в селі Кризькому. У Троїцькому районі представники «Батьківщини» подарували ортопедичні тростини декільком мешканцям Новоолександрівки.

«Цей день не свято, а можливість акцентувати увагу загалу на проблемах таких людей. Він є нагадуванням про наш обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищених співгромадян», – наголосила голова Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова