На Луганщині організували виставку світлин Юлії Тимошенко

Днями у Сєверодонецьку за сприяння громадської організації «Я за Тимошенко!»відбулася виставка «Справжній лідер нації», присвячена 19-річчю заснування ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації, виставлялися світлини фотографа Олександра Прокопенка, який багато років працює з Юлією Тимошенко та фіксує на камеру діяльність лідера партії.


«На цих фото Юлія Володимирівна розкривається не лише як політик, але й як чуйна, тендітна жінка, яка поклала на свої плечі важку ношу – бути справжнім лідером нації. Світлини демонструють її величезний вклад у розвиток країни. У святкові дні 19-річчя «Батьківщини» ми маємо надихатися прикладом нашого лідера та робити не менш визначні речі на місцевому рівні», – зазначила очільниця Луганської обласної «Батьківщини» Ірина Верігіна.


Іменними подяками за підписом Тимошенко відзначили на заході ветеранів та активістів партійного руху, що внесли свій вагомий внесок у діяльність партії.

Ірина Верігіна привітала присутніх із 19-річчям партії і відзначила, що пройдений шлях дозволяє пишатися існуючими досягненнями та планувати подальші перемоги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова