На Луганщині Іван Крулько висловив підтримку команді ГО «Наше місто Рубіжне»

Народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько, перебуваючи на Луганщині, зустрівся з лідером громадської організації «Наше місто Рубіжне» Олександром Романовським.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партійного осередку, Олександр Романовський продемонстрував парламентарію соціального опитувальник для виявлення проблематики Рубіжного.

Іван Крулько зазначив, що проведення соціологічних досліджень, особливо з використанням сучасних цифрових технологій, – це основа будь-якого проекту, спрямованого на реальне поліпшення життя людей.

0-02-05-773898e776e8ffcf7415684f71651c61d4f0ffdf714e3e472379685eb540c609_full

«Олександра Романовського я знаю вже декілька років. У нього завжди багато гарних свіжих ідей, а, головне, є розуміння того, що реально необхідно для всебічного розвитку міст і селищ, особливо в непростих регіонах зони АТО», – сказав народний депутат.

Він розповів, що, коли було потрібно допомогти переселенцям, Олександр Романовський створив благодійний фонд, коли треба було посилити громадський контроль за реалізацією програм соціально-економічного розвитку та активізувати об’єднання громадян – створив громадську організацію.

«І всі його (Олександра Романовського. – Ред.) проекти працюють і дають результати, адже йому вдається вірно розставити пріоритети й зібрати навколо себе однодумців», – наголосив Іван Крулько.

Депутат-«батьківщинівець» побажав Олександрові Романовському й усій команді громадської організації «Наше місто Рубіжне» успіхів, сил і терпіння.

«Зі свого боку готовий підтримати тим, що в моїх силах», – додав Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова