На Луганщині депутат від «Батьківщини» опікується закладами медицини

З ініціативи депутата від «Батьківщини» Юрія Грибенка на сесії Білокуракинської райради внесено питання про роботу закладів охорони здоров’я.

За інформацією прес-служби Луганської обласної парторганізації, депутат є головою постійної комісії райради з гуманітарних питань, соціального захисту населення, охорони здоров’я, депутатської діяльності та правової політики.


Напередодні «батьківщинівець» особисто відвідав Білокуракинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги та центральну районну лікарню, зустрівся з головним лікарем, завідуючими хірургічним, інфекційним і терапевтичним відділеннями. Депутат поспілкувався з пацієнтами лікарні, поцікавився лікуванням і медичним обслуговуванням. Пропозиції та зауваження були донесені до керівництва медзакладів.

«Сьогодні одним із основних викликів є доступність і якість медичної допомоги у сільській місцевості. Ми маємо декілька невідкладних питань – активізація та відкриття роботи пункту переливання крові, ремонт і початок роботи патологоанатомічного відділення, відкриття офіційної мед-каси при лікарні», – розповів «батьківщинівець».

На засіданні постійної комісії заслухали доповіді депутатів, обговорили проблемні питання в роботі медичних закладів. Пропозиції та зауваження комісії взяті до уваги та використання в роботі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова