«Батьківщинівці» виступають за відновлення водопостачання у селі на Луганщині

Активісти Кремінського районного партосередку «Батьківщини» виступають за відновлення водопостачання села Бараниківка, що входить до складу Красноріченської ОТГ.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації, мешканці села вже майже місяць не отримують води.

Про ситуацію замовчують і з боку влади не зроблено жодних кроків для вирішення проблеми. Співробітники міністерства з надзвичайних ситуацій підвозять селянам воду через день пожежними машинами, проте це не вирішує потреб села, де назріває екологічна катастрофа.

Депутати від «Батьківщини» підготували звернення до селищної ради з вимогою розібратися в причинах виникнення надзвичайної ситуації та якнайшвидше відновити в селі водопостачання.

«11 травня на позачерговій сесії ради Красноріченської ОТГ розглянуто питання виділення коштів на придбання глибинного насосу, що дозволить хоча б частково вирішити проблему», – розповідають «батьківщинівці».

Партійці запевнили, що на наступній сесії 18 травня вимагатимуть від ради розглянути їх звернення щодо вивчення причин, виявлення винуватців та прийняття необхідних заходів, аби не допустити виникнення подібних проблем в майбутньому.

«Батьківщинівці» пообіцяли зробити все для того, аби захистити людей від бездіяльності влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова