На Луганщині «Батьківщина» вимагає провести вибори сільського старости

Депутати від «Батьківщини» ради Нижньодуванської об’єднаної територіальної громади, що нещодавно утворена на Луганщині, вимагають призначити вибори старости села Новочервоне на квітень 2018 року.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, заяву про включення цього питання до порядку денного наступної сесії надіслали голові селищної ради В. Росляку.

«Необхідність проведення виборів старости зумовлена потребою виконання вимог чинного законодавства України, зокрема Законів «Про місцеве самоврядування» та «Про місцеві вибори». Ми наголосили на цьому в пояснювальній записці до заяви на ім’я селищного голови. Вимагатимемо, щоб нашу пропозицію підтримали та призначили вибори старости села Новочервоне на квітень цього року», – сказав «батьківщинівець» Володимир Сучок.

Нагадаємо, в січні відбулися збори мешканців села Новочервоне, де обговорили напрямки розвитку громади в 2018 році. Селяни зазначили, що умови їх життя дедалі погіршуються, під загрозою закриття опинилися медичні та освітні заклади, поштове відділення, а отримання адмінпослуг населенням ускладнено. Негативно впливає на ситуацію відсутність старости, що переймався би проблемами громади та відстоював її інтереси на всіх рівнях.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова