На Луганщині «Батьківщина» стала на захист вихователя сільського дитсадка

На Луганщині депутат ради Нижньодуванської ОТГ від «Батьківщини» Володимир Сучок виступив на захист вихователя місцевого дитячого садка Наталі Зайцевої.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганського обласного партосередку.

Вихователь із 12-річним стажем Наталя Зайцева була звільнена з посади після передачі дитсадка з балансу Троїцької райради на баланс Нижньодуванської селищної ради. При цьому голова ради Віталій Росляк запевняв жінку, що вона працюватиме й надалі. Чиновник обіцянки не дотримався й узяв на цю посаду дівчину, що не має досвіду роботи та навіть профільної освіти.

«Я не тільки як депутат і мешканець села, а і як член комісії виконкому із захисту прав дітей, ініціював звернення до селищного голови з вимогою повернути Наталю Зайцеву на посаду. Його підписали всі батьки вихованців дитсадочка. Наталя – гарний вихователь, її люблять та поважають у нашому селі. Тож нам не зрозуміло, чому її зараз фактично викинули на вулицю», – розповідає Володимир Сучок.

«Батьківщинівець» додає, що такі дії голови сільради мають ознаки політичної розправи, бо сам він представляє «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а село Новочервоне в більшості віддало свої голоси за кандидатів від «Батьківщини».

«Селищна рада вже намагалася зменшити ставку керівника Новочервонянського Будинку культури та керівників ансамблів. Проте ми домоглися, щоб цього не відбулось. Зараз ось така ситуація в дитсадку. Мене цікавить питання, хто буде наступним?» – каже Володимир Сучок і наголошує: «Ми не допустимо свавілля в нашому селі нікому, навіть селищному голові з його партією».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова