На Луганщині «Батьківщина» сприяє розвитку сільського господарства

Днями на Луганщині Новоайдарська районна рада підтримала підписання меморандуму з гуманітарною організацією «Всесвітня єврейська допомога» про навчання сільгоспвиробників та надання їм обладнання для ведення господарства.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

«Реалізація цієї програми є дуже важливою не тільки для Новоайдарщини, але й для всієї області. Багато місцевих мешканців залишають регіон, бо не бачать тут перспектив. Навчання, а потім і надання обладнання для створення власних аграрних виробництв, – це нові робочі місця та можливість для поповнення бюджету», – розповів Роман Тимофєєнко, депутат Новоайдарської райради від ВО «Батьківщина».

Він також наголосив, що «Батьківщина» завжди підтримує фермерські господарства та всі ініціативи, що спрямовані на їхній розвиток. Роман Тимофєєнко вважає, що держава має системно через програми надавати допомогу сільгоспвиробникам.

Навчальна програма, щодо якої був підписаний меморандум, включає курси за такими напрямами: молочне виробництво, вирощування бройлерів та бджільництво.

За результатами навчання 50 мешканців Новоайдарщини отримають гуманітарну допомогу для ведення особистого господарства. Переможців визначатимуть за конкурсом бізнес-ідей та проектів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова