На Луганщині «Батьківщина» рятує школу з поглибленим вивченням української мови

Голова Луганської обласної «Батьківщини» Ірина Верігіна побувала з робочою поїздкою в смт Петропавлівка Станично-Луганського району.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, Ірина Верігіна відвідала Петропавлівську спеціалізовану школу № 2 з поглибленим вивченням української мови.

За словами представниці «Батьківщини», у цьому навчальному закладі вже протягом багатьох років протікає дах, а місцеві чиновники нічого не роблять, сподіваючись, що колись Петропавлівка увійде до складу Щастинської ОТГ і тоді проблему муситиме розв’язувати нова громада.

Ірина Верігіна пообіцяла, що не залишить поза увагою наболіле питання.

«Ми маємо зберегти потенціал унікального начального закладу, що нині перебуває на лінії розмежування, де поглиблено вивчають українську мову. Не можна чекати створення об’єднаної громади та намагатись перекласти вирішення питання на чужі плечі. Цим має займатися місцева влада – тут і зараз!» – зазначила очільник Луганської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Ірина Верігіна повідомила, що найближчим часом зустрінеться з головою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та наголосить на невідкладності ремонту школи.

Нині в Петропавлівській спеціалізованій школі № 2 навчається більше 200 учнів, які, окрім поглибленого вивчення української мови, також вивчають англійську та іспанську.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова