На Луганщині «Батьківщина» проводить зустрічі з аграріями

Команда Луганської обласної «Батьківщини» на чолі з Іриною Верігіною зустрілася з трудовим колективом та керівництвом сільськогосподарського підприємства ТОВ «Валуйська МТС» Станично-Луганського району.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, у зустрічі також взяли участь заступник голови Луганської обласної «Батьківщини» з аграрних питань Олексій Малеванець та представник центрального апарату партії Ольга Сіранчук.

«У програмі Юлії Тимошенко чітко прописані пункти про підтримку сільгоспвиробника, малого й середнього бізнесу з метою підвищення рівня життя сільського населення. Ми бачимо чіткі орієнтири, як зберегти фермера, зробити якісну та конкурентоспроможну продукцію і забезпечити її вихід на європейський ринок», – розповіла Ірина Верігіна.

Політик зауважила, що саме за часів другого прем’єрства Юлії Тимошенко була запроваджена програма антикризової підтримки аграріїв і тоді, у 2008 році, був зібраний рекордний урожай зернових за всю історію України.

«На відміну від інших, «Батьківщина» – не новий модний політичний проект під вибори. Це – справжня, реальна, фахова, патріотична політична сила, що зростала разом з країною і завжди непохитно стояла на сторожі її інтересів», – додав Олексій Малеванець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова