«Батьківщина» Луганщини привітала волонтерів зі святом

Заступник голови Луганської обласної парторганізації Олексій Малеванець разом із керівництвом Сєверодонецького осередку «Батьківщини» відвідали філію міжнародної благодійної організації в Україні «Благодійний фонд Карітас Сєверодонецьк».

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, «батьківщинівці» поспілкувалися з волонтерами й намітили плани на подальшу співпрацю.

Партійці дізналися від волонтерів фонду про нову акцію щодо залучення благодійної допомоги на ремонт Соціального будинку для дітей-сиріт у селі Боброве й домовилися про можливу співпрацю.

«Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість і невтомна праця додає віри в те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху», – привітав присутніх із Днем волонтера Олексій Малеванець.

Довідково. Благодійна організація «Благодійний фонд Карітас Сєверодонецьк» розпочав свою діяльність у квітні 2017 року як благодійний заклад парафії Успіння Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви Сєверодонецька. Благодійний фонд є християнською організацією, що допомагає людям в Луганській області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова