На Луганщині «Батьківщина» перешкоджає незаконному використанню бюджетних коштів

Депутат Троїцької селищної ради від «Батьківщини» Катерина Соромецька виступила за припинення незаконного преміювання в.о. старости Лантратівського округу Миколи Кушнарьова через його халатне ставлення до своїх обов’язків.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.


«Микола Кушнір фактично нічого не робить для розвитку сіл, що входять до його округу, а просто відбуває свій робочий день. Разом з тим він отримує значну премію до свого окладу – раніше це було 50%, наразі ми добилися того, щоб її зменшили до 30%. Чому преміюють чиновників із місцевої влади, а не преміюють вчителів та лікарів, у яких є реальні досягнення?» – обурююється Катерина Соромецька.

Депутат селищної ради зазначила, що для вирішення питання незаконного преміювання в.о. старости, а значить і незаконного використання коштів громади, неодноразово збиралися мешканці сіл Лантратівка та Бабичеве, що входять до Лантратівського старостинського округу. Вони  колективно зверталися до керівництва ОТГ, аби припинити цю ганебну практику.

Катерина Соромецька разом із командою «батьківщинівців» й надалі відстежуватимуть законність використання коштів місцевих бюджетів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова