На Луганщині «Батьківщина» бореться за право селян на зарплату

9 липня в с. Новострільцівці, що на Луганщині, відбулася зустріч працівників Стрілецького кінного заводу з головою Міловської районної «Батьківщини» Ігорем Скляровим.

Як інформує прес-служба обласної партійної організації, під час зустрічі йшлося про проблеми з виплатою заробітної плати.

«Люди, що обробляють землі кінного заводу, вже протягом 5 місяців не отримують заробітної плати. Селяни ледь виживають і доведені до відчаю. Інших джерел заробітку тут немає. Мешканці Новострільцівки та прилеглих сіл Березове й Зарічне вже багато разів зверталися до керівництва підприємства та правоохоронних органів, але відсутність результату може підштовхнути їх до більш рішучих дій, спрямованих на захист своїх прав», – зазначає Ігор Скляров.

Голова Міловського районного партосередку повідомив, що за сприяння «Батьківщини» 12 липня відбудеться зустріч працівників кінного заводу з місцевою владою, представниками ДП «Конярство України» та правоохоронних органів.

«Ми триматимемо це питання на особливому контролі та всіляко сприятимемо позитивному вирішенню ситуації», – додає Ігор Скляров.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова