На кордоні Запорізької і Донецької областей утворили живий ланцюг

22 січня, у день святкування сотої річниці Акту Злуки, активісти Запорізької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» провели на кордоні Запоріжжя і Донеччини флешмоб «Живий ланцюг єднання», в ході якого жителі обох областей символічно з’єднали східну і південну Україну.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку.

У рамках заходу, приуроченого до ювілею Злуки УНР і ЗУНР, небайдужі громадяни вийшли з синьо-жовтими прапорами та іншою державною символікою на трасу Бердянськ-Маріуполь. Місцем зустрічі жителів Запоріжжя і Донеччини стало село Червоне поле.

За традицією, акцію розпочали з колективного співу Державного гімну України. Також відбувся короткий мітинг, на якому від Запорізької області виступив депутат облради, член фракції «Батьківщина» Микола Ільїн, а від Донецької – заступник голови обласної парторганізації Ольга Литвиненко.

«Сьогодні ми святкуємо видатну подію – 100-річчя Акту Злуки, документа, що об’єднав усі українські землі. Таким чином ми підтримуємо ініціативу нашого лідера Юлії Тимошенко відновити традицію проведення живих ланцюгів. Як і століття тому, ми сьогодні демонструємо єдність усіх жителів України у прагненні жити в єдиній демократичній державі. Віримо, що саме Тимошенко об’єднає країну, дасть поштовх для успішного розвитку нашої Батьківщини», – зазначив Микола Ільїн.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова