На Кіровоградщині вручили партійний квиток жительці області, яка вступила до партії онлайн

У Кропивницькому вручили перший партійний квиток жительці області, яка вступила до партії ВО «Батьківщина», пройшовши онлайн-реєстрацію.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Дівчина розповіла, що давно хотіла доєднатися до лав партії, однак через брак часу не могла цього зробити. Після того, як побачила новину, що ВО «Батьківщина» запустило онлайн-реєстрацію, не вагаючись заповнила анкету. Зробила вона це одразу ж, а потім прийшла за партійним квитком. 

Вручив дівчині партійний квиток голова обласної парторганізації у Кіровоградській області Олександр Чорноіваненко. Він привітав дівчину зі вступом до лав партії і подякував за довіру.

«Приємно бачити, що до нашої партії приєднується молоде покоління. Це знак того, що ми працюємо в правильному напрямку. Я дякую за довіру та вітаю з членством в партії ВО «Батьківщина»», – зазначив Олександр Чорноіваненко.

Нагадаємо, щоб вступити до лав партії ВО «Батьківщина» онлайн потрібно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqq3hGKCX5rRCEFqhhssapDhiK4e8aTziDs2JVZsNVy4Hs5g/viewform?fbclid=IwAR3Rllij6MW69o1Fj4HzP9en_MwjTmerBCwYbdQJiXvl9wZYB1RBJmFingI), а партійний квиток забрати в обласному штабі за адресою (Студентський бульвар, 1 Б).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова