На Кіровоградщині депутат від «Батьківщини» ініціював передачу землі у власність громади

На черговій сесії Кіровоградської облради депутати підтримали ініціативу голови фракції «Батьківщина» Валерія Кальченка про передачу 565,14 га землі у власність територіальної громади селища Лісове Олександрійського району.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації, у запиті «батьківщинівця» йдеться про те, що відповідно з рішенням Лісівської селищної ради, в комунальну власність громади прийнято житловий фонд та об’єкти соціально-культурної інфраструктури без землі.

З ініціативи Валерія Кальченка Кіровоградська облрада звернулася до керівництва держави з проханням допомогти у вирішенні проблеми.

«Міністерство оборони України має добровільно відмовитися від права користування земельною ділянкою, на якій розміщені житловий фонд та об’єкти соціально-культурної сфери селища. Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру разом із Кіровоградською облдержадміністрацією повинні організувати передачу земельної ділянки з державної у комунальну власність територіальної громади селища», – сказав Валерій Кальченко.

За словами депутата, вирішення спірного питання залежить лише від політичної волі прем’єр-міністра України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова