На Київщині суд скасував рішення ТВК про відмову в реєстрації кандидатам у депутати від «Батьківщини»

8 грудня Київський окружний адміністративний суд своїм рішенням повернув до виборчих перегонів у Тетіївській ОТГ кандидатів від ВО «Батьківщина».

Про це інформує прес-служба Київської обласної партійної організації.

«8 грудня суд ухвалив справедливе рішення, яким повернув до виборчих перегонів кандидатів від Батьківщини та скасував незаконні постанови Тетіївської міської виборчої комісії», – наголосила в суді представниця місцевої «Батьківщини» Анастасія Швець.

Як повідомлялося раніше, Тетіївська ТВК 5 грудня 2017 року заборонила кандидатам від «Батьківщини» брати участь у виборах в Тетіївській міській об’єднаній громаді, що відбудуться 24 грудня.

Підставою для такого рішення виборчої комісії буцімто стала «записка» від ЦВК №21-33/1-22. У підсумку міськвиборчком відмовився зареєструвати трьох кандидатів у депутати від «Батьківщини» Олега Косовича, Олега Слободянника та Анатолія Хоменка.

У протоколі засідання комісії зазначено підставу – «можливе порушення порядку висування». При цьому ТВК посилалася на Закон України «Про місцеві вибори», який забороняє одночасно балотуватися у двох виборчих процесах. ТВК з якогось дива вважала одночасними вибори 2015 і 2017 років.

7 грудня Тетіївська районна парторганізація ВО «Батьківщина» подала позов до Київського окружного адміністративного суду із проханням визнати протиправними дії виборчої комісії та скасувати постанови, якими відмовлено кандидатам у депутати балотуватися до Тетіївської ОТГ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова