На Київщини партійці «Батьківщини» влаштували свято для дітей

Депутат Київської облради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук спільно із заступником голови Броварської райради Анною Гоголіною та членом партії ВО «Батьківщина» Людмилою Чайковською влаштували солодке свято для дітей села Літки.

У такий спосіб «батьківщинівці» привітали жителів села з Міжнародним днем захисту дітей.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, представники «Батьківщини» організували для дітей святкову програму та частування безкоштовною солодкою ватою й попкорном.

«Вітаю усіх дітей та дорослих зі святом. Бажаю, щоб усмішка освітлювала ваші обличчя, щоб очі сяяли від щастя та добра і радість у серцях буяла та цвіла. Добра вам, мирного сонячного неба й здійснення всіх мрій», – привітав учасників свята Олег Кищук.

Він представив селянам нових партійців «Батьківщини» та зазначив, що жителі Літок можуть звертатися до Людмили Чайковської по допомогу.

«Діти – це великий подарунок небес, це як зернятко, що посаджене в землю, і наш священний обов’язок плекати це зернятко та оберігати. Наші діти – це майбутня велич та міць України», – сказала заступник голови Броварської райради від «Батьківщини» Анна Гоголіна.

Людмила Чайковська, вітаючи селян, наголосила, що Міжнародний день захисту дітей – це свято не тільки малечі, а й батьків.

«Це свято – нагадування про необхідність поважати права дитини, що є обов’язковою умовою для формування справедливого й гуманного суспільства», – зауважила представниця «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова