На Київщині депутати висловили недовіру голові РДА від президентської політсили

Депутати Кагарлицької районної ради, що на Київщині, двома третинами голосів висловили недовіру голові Кагарлицької районної держадміністрації, представнику БПП Вікторові Коляді.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, ситуацію прокоментував депутат Київської обласної ради від «Батьківщини» Сергій Будюк.

«За півтора року правління Віктора Коляди ми зрозуміли, що призначенці вертикалі президента є абсолютно байдужими до долі людей. За цей термін не відбулося жодних реальних змін у районі», – сказав він.

За словами Сергія Будюка, єдиним надбанням голови Кагарлицької РДА є поширення пліток на сторінці у Фейсбуці, де він ображав місцевих жителів та воїнів АТО.

Незадоволення діяльністю Віктора Коляди досягло апогею, адже за висловлення йому недовіри проголосували навіть депутати від «Блоку Петра Порошенка».

«Сьогодні потрібно не просто звільняти людей, які є недолугими управлінцями, а й проводити аналіз, чому такі особи посідають керівні посади в державі. Відповідати перед громадою за бездарне управління своїх ставлеників мають і ті, хто за них поручився, і ті, хто їх рекомендував», – підсумував «батьківщинівець» Сергій Будюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова