На Київщині депутати-«батьківщинівці» вимагають навести лад на ринку електроенергії

Депутати Переяслав-Хмельницької районної ради ухвалили звернення до керівництва держави про необхідність врегулювати ситуацію, що склалася на ринку електроенергії.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, ініціатором розгляду цього питання були депутати-«батьківщинівці».

«Сьогодні газовий монополіст в особі російського олігарха відбирає у людей останні копійки. Влада не робить нічого, аби захистити наші законні інтереси. Ми, районні депутати, повинні згуртуватися й нарешті виконати ті функції, заради яких громада обирала нас на ці посади», – заявив голова фракції «Батьківщина» Переяслав-Хмельницької райради Віктор Григорович.

Нагадаємо, 5 вересня Київський обласний осередок «Батьківщини» разом із громадськими організаціями подав позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій ПрАТ «Київобленерго» та акцій ПАТ «АЕС Київобленерго». Ініціативу «Батьківщини» тоді прийшли підтримати тисячі мешканців області, обурених шантажем з боку приватної монополії ПрАТ «Київобленерго». Позов до суду підписали понад 20 тисяч людей.

Подібні звернення до керівництва держави раніше ухвалили Бориспільська, Бучанська, Ірпінська, Вишнева, Богуславська, Переяслав-Хмельницька та Миронівська міські ради, Ставищенська та Обухівська райради, а також депутати Фурсівської, Тетіївської та Узинської ОТГ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова