На Київщині «батьківщинівці» відсвяткували День матері

Днями у селі Шевченкове Великодимерської ОТГ пройшли урочисті заходи з нагоди Дня матері.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, на святкування запросили депутата Київської облради від «Батьківщини» Олега Кищука й очільницю парторганізації Броварського району Анну Гоголіну.

«У наш складний час ціни на продукти першої необхідності зростають із кожним днем, пенсії залишаються на межі жебрацтва, медицина практично знищена. Я вважаю, що допомагати багатодітним сім’ям та родинам учасників АТО – це мій прямий обов’язок», – зазначив Олег Кищук.

Політик повідомив, що започаткував безстрокову благодійну акцію «Добро породжує добро», у рамках якої подарував сільським поштарям велосипеди. Багатодітні матері та матері учасників АТО отримали від депутата продуктові набори.

«Я з повагою ставлюся до ініціативи депутата обласної ради. Олег Кищук – людина слова, він робить багато корисного для району та його жителів, – сказала Анна Гоголіна.

За її словами, політик неодноразово надавав адресну допомогу мешканцям району.

Анна Гоголіна подякувала також голові села Шевченкове.

«Він – Людина та Керівник з великої літери, адже за часів його головування в селі відбулося безліч позитивних змін. Сподіваюся, що люди нададуть йому квоту довіри й на виборах старост громади, адже саме Микола Йовенко здатний відстояти інтереси свого села та громади», – зазначила Анна Гоголіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова