На Донеччині зірвали звіт місцевого депутата від «Батьківщини»

2 лютого в селі Плещіївка Костянтинівського району на Донеччині мав відбутися звіт депутата місцевої громади від «Батьківщини» Яни Дорош. Проте виконати свій депутатський обов’язок вона не змогла – на заваді стали агресивно налаштовані пенсіонерки.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Голова Костянтинівської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Світлана Бувайло вважає, що така ситуація склалася не спонтанно, а за цим демаршем, скоріш за все, стоїть голова Іллінівської громади Володимир Маринич.

«Можливо, жінкам пообіцяли заплатити, якщо вони, піднявши галас, не дадуть громадянам почути доповідь, – пише Світлана Бувайло на своїй сторінці у Facebook. – Влада боїться втратити рейтинг. Хоча, чого боятися? Його все одно немає!»

Очільник районного партосередку розповіла, що, окрім депутатів ВО «Батьківщина», про свою діяльність не звітує жоден депутат Іллінівської громади.

«Ми бачимо, як вони голосують на сесіях, – продовжує Світлана Бувайло, – Голова розкрадає гроші громади, покращення життя немає. Натомість була зачинена районна школа мистецтв, школи залишилися без третього ступеня, ліквідовано дитячий садок у Довгій Балці. Люди залишаються без роботи, однак штат навколо голови громади зростає. Ганьба цій владі!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова