На Донеччині та Рівненщині «Батьківщина» виявила порушення виборчого законодавства (оновлено)

У Золотих Прудах Олександрівського району на Донеччині, де 29 квітня відбуваються місцеві вибори, партійці «Батьківщини» виявили порушення виборчого законодавства.

Як повідомляє прес-служба Донецького обласного партосередку ВО «Батьківщина», у день виборів активісти виявили друковану рекламу, у якій закликається голосувати за кандидата від партії БПП «Солідарність» на посаду голови ОТГ.

«Представник «Батьківщини» Андрій Колодяжний помітив та зафіксував на фото цей факт, – ідеться в повідомленні Донецької «Батьківщини». – Партійні активісти інспектують виборчі дільниці в Олександрівській ОТГ, а інформацію про всі виявлені порушення передаватимуть до компетентних органів».

Нагадаємо, згідно з законодавством України, передвиборна агітація має припинитися за день до виборів. Таким чином, реклама кандидата від партії БПП «Солідарність» у Золотих Прудах розміщена всупереч закону вже другий день.

Окрім того, на Рівненщині на виборах до Шпанівської ОТГ також триває незаконна агітація. Прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина» інформує, що в селі Малий Олексин на виборчій дільниці партійці виявили агітаційну продукцію кандидата від «Укропа».

У селі Яблунівка Млинівського району на Рівненщині, де тривають вибори до Повчанської ОТГ, кандидат від БПП «Солідарність» також «забув» зняти свої агітаційні листівки.

Як відомо,  29 квітня в 40 об’єднаних територіальних громадах в 17 областях України відбуваються вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова