На Дніпропетровщині депутат від «Батьківщини» допомагає людям з інвалідністю

Депутат Дніпропетровської обласної ради від «Батьківщини» Олена Плахотнік допомогла зробити тротуар, яким зможуть пересуватися особи з інвалідністю.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку, з такою проблемою звернулася до депутата голова комітету 9-го мікрорайону міста Кам’янське Світлана Іванова.


«У негоду там неможливо було пройти нікому, особливо таким людям. Я передала це прохання кільком депутатам, але ніхто не зміг нам допомогти. Тоді я написала листа Олені Олександрівні, яка нам допомогла. Тепер біля будинку з’явилася чудова доріжка, по якій діти ходять до школи, до дитячого садка і де можуть пересуватися люди з інвалідністю», – розповідає Світлана Іванова.

Це далеко не перша добра справа Олени Плахотнік у 9-у мікрорайоні. Завдяки їй тут обладнали і дитячі майданчики, і встановили поручні в під’їздах багатоповерхівок для зручності пенсіонерів та осіб з інвалідністю.

1 листопада у дворах будинків № 1 на проспекті Перемоги та № 1а на проспекті Наддніпрянському з’явилися нові майданчики з контейнерами для  сміття. Про це також подбала Олена Плахотнік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова