На Дніпропетровщині «Батьківщина» провела декілька спортивних заходів

Протягом останнього тижня на території 37-го виборчого округу на Дніпропетровщині відбулося декілька спортивних подій за підтримки окружної парторганізації ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

У Зеленодольську «батьківщинівці» допомогли провести представницький турнір з футзалу, у якому взяли участь вісім команд з Апостолівського, Софіївського, Криворізького, Широківського районів та Кривого Рогу. Головний приз – кубок – команді-переможниці вручили представники громадських організацій учасників АТО та районних осередків ВО «Батьківщина», що входять до складу 37-го виборчого округу.

Після невеликої перерви розпочалися ігри чемпіонату Криворізького району з футзалу, постійну підтримку у проведенні якого також надають партійці.

У Зеленопільській середній школі цього ж району в урочистій атмосфері відкрили дитячий спортивний зал. Участь у такій знаменній події взяв голова окружної парторганізації ВО «Батьківщина» Володимир Мельник.

«Спорт об’єднує людей, тому ми приділяємо йому увагу. При цьому прагнемо, щоб до спорту могли долучитися охочі в усіх без винятку районах нашого доволі розгалуженого виборчого округу», – зазначає Володимир Мельник.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова