На Чернігівщині скликають позачергові сесії щодо фактів розкрадання в оборонній галузі

Політичні сили Чернігова об’єднали зусилля заради проведення в Україні незалежного розслідування щодо розкрадання коштів «Укроборонпрому» президентським оточенням.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, про це заявили у Чернігові на спільній прес-конференції представники партій ВО «Батьківщина», «Справедливість», Самопоміч», «Укроп».


Партійці підтримали ініціативу Юлії Тимошенко про початок процедури імпічменту Президента та створення Тимчасової слідчої комісії. Однак, відповідні зміни до закону про імпічмент та законопроекту про незалежне розслідування спікер Верховної Ради не виносить на розгляд депутатів.

«Впродовж трьох днів наша фракція у Верховній Раді вимагає ухвалити законопроект про створення Тимчасової слідчої комісії, але спікер парламенту за вказівкою Президента блокує всі спроби. Тому ми діятимемо на місцях, ініціюватимемо проведення позачергових сесій в області. Менська рада вже звернулася із заявою до влади, так буде в кожному районі», – повідомив депутат Чернігівської обласної ради Сергій Пащенко.

Представники політичних сил переконані, що до складу комісії повинні ввійти представники громадськості, не можна допустити, аби її очолили люди з команди Президента, інакше все розслідування буде приречене на провал.

«Обурює не лише сам факт контрабанди, скільки цинізм представника Президента у Верховній Раді, яка заявляє про наклеп і говорить про судові позови до журналістів. Ці люди і не збираються переводити проблему в правове русло», – прокоментував справу голова фракції Чернігівської міської ради ВО «Батьківщина» Іван Бакшун.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова