На Чернігівщині проти депутата від ВО «Батьківщина» здійснили провокацію

19 лютого в Бахмачі на Чернігівщині сталася чергова ганебна провокація проти представника ВО «Батьківщина».

Подробиці інциденту повідомила прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«До службового кабінету в.о. голови районної ради Анатолія Бондаря увірвався натовп людей на чолі зі скандальними депутатами-«свободівцями» Брюховецьким та Сергієнком, які своїми діями регулярно ганьблять не тільки себе, а й свою політичну силу, а також кидають тінь на весь Бахмач. Цього разу ці політичні провокатори, яким, вочевидь, не знайомі такі слова, як порядність, ввічливість, пристойність, у компанії з десятком місцевих хуліганів здійснили фізичний тиск на Анатолія Бондаря», – зазначається в прес-релізі Чернігівської обласної «Батьківщини».

За даними прес-служби, провокації проти «Батьківщини» в Бахмачі відбуваються вже не вперше, адже раніше ці ж особи вже шантажували Анатолія Бондаря, закривали його в кабінеті та вимагали, аби той зробив «вигідні» кадрові перестановки, або звільнився з посади. Проте Анатолій Бондар «не зламався і не пішов на поводі у скандалістів, за що вони йому підло помстилися».

«Це абсолютно ганебний вчинок. Анатолій Петрович все життя присвятив освіті. 10 років був простим сільським вчителем у Митченківській школі, потім багато років працював у відділі освіти, його поважають люди. Цю атаку здійснили особи, у яких відсутні будь-які моральні цінності, які здатні на все заради своїх темних справ і корисливих інтересів», – прокоментував ситуацію голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернігівській облраді Іван Якуб.

Він наголосив, що «Батьківщина» докладе усіх зусиль, аби цей вчинок не залишився безкарним.

«Вони мають відповісти і перед законом, і перед людьми, адже ми живемо в цивілізованій державі, а подібні жалюгідні вчинки є проявом варварства», – підсумував Іван Якуб.

За фактом скоєного поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 296 ч.2 «Хуліганство».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова