На Чернігівщині побили депутата від «Батьківщини»

17 лютого у селі Плиски, що на Чернігівщині, на зборах пайщиків, невідомі люди, захищаючи інтерес агрофірми «Плиски-Агро», напали на депутата обласної ради від «Батьківщини» Дмитра Іванова.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації, депутат ініціював збільшення орендної ставки за паї, аби місцеві жителі отримували справедливі гроші від агрофірми за використання землі селян.

«Вони наживалися на людях багато років і хочуть наживатися й надалі. Звичайно, агрофірми повинні працювати, але вони мають бути чесними з людьми, платити їм справедливі гроші. Те, що відбувається на Борзнянщині, виходить за всі рамки, але ми обов’язково доб`ємося справедливості», – наголосив Дмитро Іванов.

Під час засідання власники паїв проголосували за збільшення орендної ставки. Таке рішення не влаштувало представників агрофірми, які буквально витягли Дмитра Іванова у фойє, де, за словами очевидців, декілька разів вдарили його по голові.

Наразі депутат перебуває у лікарні на обстеженні.

Потерпілий звернувся до правоохоронних органів стосовно нападу та можливих його організаторів – керівників «Плиски-Агро» – Валентина Бідного та Валерія Новицького.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова