На Чернігівщині депутат-«батьківщинівець» захищає інтереси власників земельних паїв

З ініціативи депутата від «Батьківщини» Чернігівської облради Дмитра Іванова створено Спілку пайщиків, що за юридичної підтримки відстоюватиме інтереси власників земельних ділянок.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації, у Борзнянському районі місцева компанія «Плиски-Агро» не доплачує селянам за оренду їхніх земельних ділянок.

Припинити збагачення агрохолдингу за рахунок людей взявся депутат обласної ради від «Батьківщини» Дмитро Іванов.

«Разом із селянами наша команда добиватиметься для людей справедливої орендної плати й раціонального використання їхніх земель. Потрібно розірвані невигідні для громади угоди райдержадміністрації з «Плиски-Агро» та провести чесні й відкриті конкурси», – наголосив він.

Депутат повідомив, що «Плиски-Агро» пропонує селянам не більше 7,5% орендної плати за їхні паї. На Чернігівщині орендна плата сягає 18%, а в Україні, при мінімальних 8%, подекуди навіть перевищує 40%. Власники ж паїв у селах Махнівка та Плиски змушені продовжувати антинародні угоди з «Плиски-Агро».

За словами Дмитра Іванова, не лише селяни втрачають значні суми. Щороку латифундисти позбавляють мільйонів і місцевий бюджет. Основні надходження казна втрачає як через занижену монополістом ставку для людей, так і через те, що довгі роки «Плиски-Агро» орендує у Борзнянській РДА невитребувані паї лише під 3% – 4% за мінімальною оцінкою землі, нехтуючи умовою перегляду угоди кожні 2 роки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова