На Чернігівщині «батьківщинівці» вітали медиків у кожному районі

Традиційно напередодні Дня медичних працівників команда «Батьківщини» Чернігівщини вітала колективи медичних закладів області, про що повідомляє пресслужба обласного середку.

На Прилуччині тортами від Юлії Тимошенко та Валерія Дубіля привітали 1700 медпрацівників ФАПів, амбулаторій, районної та міської лікарень. У Ніжині багатофункціональне ліжко передали до міської лікарні, 2 ліжка та приліжкові тумбочки поставили до районної лікарні.

Медичних працівників Городнянщини, Менщини, Новгорд-Сіверського вітали партійці разом із головою фракції «Батьківщина» в обласній раді Іваном Якубом.

«Робота нашої партії з допомоги медзакладам – це не одноразові акції, а систематична праця. Ще в 2007 році в області була запущена програма Юлії Тимошенко «Здоров`я нації», в рамках якої допомагаємо обласним закладам необхідним обладнанням. Сьогодні лікарі є справжніми героями, однак, увага з боку держави не співставна з відповідальністю, яка лежить на їх плечах», – розповів Іван Якуб.

У Семенівці партійці на чолі з Павлом Бондаренком завітали до місцевого Центру ПМСД, передали тонометр та глюкометр. Аналогічні привітання були в Сновську, Сосниці, Корюківці, Мені, Ріпках,Чернігівському районі. Партійці відвідали і Варвинські медзаклади.

 На Куликівщині команда на чолі з Валентиною Мельник передала до районної лікарні та ЦПМСД лікарняне ліжко, інвалідний візок, крісло-туалет, ходунки для паліативного відділення, мікрохвильову піч та електрочайники.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова