На Черкащині призначили керівників двох округів

На 196-му та 197-му виборчих округах, що у Черкаські області, нові керівники від «Батьківщини».

Як повідомляє преслужба Черкаської обласної парторганізації, опікуватися діяльністю районних партосередків, а також перебігом виборчого процесу у виборчих округах №196 та №197 від «Батьківщини» відтепер будуть Семен Радченко та Олексій Заволокін.

«На керівників округів покладена велика відповідальність. Вони повинні провести аудити своїх округів, координувати діяльність районних парторганізацій, а під час виборів – районних виборчих штабів, реалізувати агітаційні проекти. Також це робота з виборцями, щоб люди відчували, що вони не покинуті сам на сам зі своїми проблемами», – прокоментував призначення Юрій Тренкін.

Керівник округу №196 Семен Радченко запевнив, що разом із однопартійцями налаштований працювати не від виборів до виборів, а щоденно проводити необхідну роботу для розбудови парторганізацій в окрузі.

Його підтримує і керівник округу №197 Олексій Заволокін: «Цей рік особливий – рік виборів. Ми повинні зробити все, аби партійні організації наших округів були підготовлені до виборчих перегонів і налаштовані на хороший результат».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова