На Черкащині «батьківщинівка» допомагає переселенцям, а її онука – ЗСУ

Депутатка Золотоніської районної ради від «Батьківщини» Тетяна Богославець надає допомогу переселенцям із гарячих точок країни та координує волонтерський напрямок роботи.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Багато людей приїхало у нашу громаду ще на початку війни. Тож відразу довелося вирішувати питання розселення і надання допомоги вимушеним переселенцям», – розповідає Тетяна Богославець.

«Батьківщинівка» разом із однопартійкою, депутаткою Драбівської селищної ради Ольгою Нипоркою організовували збір гуманітарної допомоги. Переважно це були продукти харчування та речі першої необхідності.

«Багато індивідуальних речей потрібно було для малечі – коляски, дитячі ванночки, ходунки тощо. Інколи доводилося віддавати навіть речі своїх внуків», – розповідає Тетяна Богославець.

Частину зібраної благодійної допомоги передавали для переселенців, які знайшли прихисток у Черкасах.

Доброта, відчуття відповідальності та патріотизму Тетяни Богославець передалось і її онуці Іринці Демидюк. Семирічна дівчинка теж робить внески у благодійну справу  збирає та передає кошти на підтримку ЗСУ.

Вперше Іринка передала кошти  на підтримку української армії, коли отримала премію за перемогу у Міжнародному конкурсі талантів GOLDEN WORLD 2022, який проходив у Чехії. Тоді учениця Драбівської дитячої школи мистецтв Іринка Демидюк перерахувала допомогу ЗСУ у розмірі 1000 грн.

Нещодавно Іринка стала лауреатом І ступеня у Міжнародному багатожанровому двотуровому конкурсі «Україна в моєму серціТалановитий світ 2022» в номінації «образотворче мистецтво». Кошти від своєї премії Іринка Демидюк передала для підтримки наших Героїв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова