На Черкащині «батьківщинівці» організували концерт і зібрали кошти на лікування військових

Завдяки партійцям Жашківської «Батьківщини» у місті відбувся благодійний концерт у рамках туру «Воля» за участі Катерини Бужинської та Михайла Грицкана. Головною метою проведення концерту був збір коштів для лікування військових.

Як інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації, захід організований за підтримки благодійного фонду сім’ї Вусик «Родина», засновником якого є депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Віктор Вусик.

Артисти туру «Воля» не лише підняли настрій глядачам, а й зібрали значну суму коштів, які вже наступного дня передали на лікування військових, що перебувають у лікарні Жашкова. Це був потужний прояв підтримки та вдячності українським захисникам, які зараз потребують допомоги.

Під час концерту Віктор Вусик подякував військовим, які змогли прийти на захід, усім воїнам, які наразі знаходяться безпосередньо на передовій за їхню мужність і відвагу.

«Дякую кожному захиснику і захисниці за те що захищають українську землю, нашу рідну Батьківщину. Завдяки їм ми можемо жити і працювати в тилу. Тож ми маємо об’єднатися і допомагати нашим Героям виборювати Перемогу!» – сказав Віктор Вусик.

Під час заходу Благодійний фонд сім’ї Вусик «Родина» зробив вагомий внесок у підтримку військових. Так, 118 окремій бригаді Сил територіальної оборони було передано 7 Старлінків, а також  100 000 грн на будівельні матеріали для військової частини протиповітряної оборони.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова