На Буковині відбулися конференції п’ятьох районних парторганізацій «Батьківщини»

Упродовж вихідних буковинські партійці ВО «Батьківщина» проводили звітно-виборні конференції районних парторганізацій.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного осередку партії, наприкінці тижня відбулися конференції Шевченківської районної в Чернівцівцях, Глибоцької, Новоселицької, Герцаївської та Сторожинецької районних парторганізацій «Батьківщини».

У роботі конференцій взяла участь куратор області від центрального апарату партії Валентина Кулик.

Конференція Шевченківського осередку партії проходила в роковини похорону однопартійця, Героя Небесної сотні Олександра Щербанюка. Голова обласної «Батьківщини» Іван Мунтян оголосив хвилину мовчання, після чого нагадав про трагічні події на Майдані 2014 року, самопожертву пересічних громадян і констатував, що, на жаль, їхні сподівання не збулися. «Батьківщинівець» наголосив, що в країні є лідер, який готовий взяти на себе відповідальність і довести до переможного завершення справу, розпочату на Майдані.

«Я вдячний однопартійцям краю за нашу спільну роботу, результатом якої є лідируюча позиція «Батьківщини» у виборах до рад ОТГ. Це підтверджує, що ми маємо потужну вертикаль від первинних організацій і до верху. Дякую всім за пророблену роботу, за конференції, проведені на високому рівні, але скажу чесно – очікую більшого», – сказав у своєму виступі лідер буковинських «батьківщинівців» Іван Мунтян.

Очільник обласних «батьківщинівців» піддав критиці нинішнє заспокоєння, в якому перебувають деякі парторганізації у міжвиборчий період і нагадав про важкі часи, які пережила партія, яка й нині перебуває в опозиції.


Іван Мунтян зазначив, що ВО «Батьківщина» готова взяти таку відповідальність на себе й наголосив, що в ній немає випадкових людей – партія пройшла складний шлях очищення, її лави поповнюються новими людьми і вона залишається демократичною і відкритою структурою.

На звітно-виборних конференціях прозвітували очільники та контрольно-ревізійні комісії парторганізацій і були обрані керівники та бюро організацій. Новим «батьківщинівцям» вручили партійні квитки і нагородили грамотами та подяками партійців-активістів. Головою Шевченківської районної в Чернівцях парторганізації обрали депутата міськради, відомого волонтера Романа Гаїну. Роботу попереднього керівника – Ярослава Штефуника – оцінили позитивно. Він відхилив свою кандидатуру на посаду голови організації, бо не встигає поєднувати її з основним місцем роботи.

Очільниками Глибоцької, Новоселицької, Герцаївської та Сторожинецької районних осередків «Батьківщини» обрали попередніх керівників – Володимира Мунтяна, Валентина Пріску, Петра Георгіу та Катерину Гуцуляк.

Нагадуємо, що свої конференції провели Першотравнева та Садгірська районні в Чернівцях парторганізації, Новодністровська міська, а також Вижницька, Кельменецька, Кіцманська та Заставнівська районні осередки «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова