На Буковині представниця «Батьківщини» побувала «помічницею Святого Миколая»

Голова фракції «Батьківщина» у Чернівецькій облраді Альона Гливко в улюблене зимове свято дітлахів побувала «помічницею Святого Миколая».

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації, депутат відвідала більше трьох десятків родин на рідній Глибоччині, а потім долучилася до свята в реабілітаційному центрі «Особлива дитина».

8
Дітки з сімей, які мешкають у Тереблечанській ОТГ і перебувають у скрутному життєвому становищі, отримали в цей день солодкі подарунки від Альони Гливко.

Солодощі й теплі слова привітань отримали й вихованці реабілітаційного центру «Особлива дитина», куди завітала «батьківщинівка» з нагоди Дня Святого Миколая.

«Спілкування зі щирими й безпосередніми дітками додало мені душевного тепла і бажання примножувати щирість та добро. Знаю, що непросто складаються обставини у родин, де виховуються дітки з інвалідністю, у малозабезпечених сімей Тереблечого, Горбівців, Нижніх і Верхніх Станівців. Знаємо, що Святий Миколай не лише приносив цукерки чи гроші, він дарував людям надію. Саме цього й бажаю терплячим і люблячим батькам, а діткам – радісних зимових свят», – сказала Альона Гливко.

Відвідини округу, від якого балотувалася Альона Гливко, були не лише святковими. Окрім приємної місії вручення подарунків та позитивного спілкування з малюками, депутат зібрала інформацію про проблеми, що хвилюють мешканців. За словами «батьківщинівки», назбирала їх на декілька депутатських запитів і звернень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова