На Буковині партійці допомогли зупинити незаконне використання земель запасу

У селі Васловівці Заставнівського району, що в Чернівецькій області, група активістів, серед яких і представники ВО «Батьківщина», зупинили незаконну обробку земель запасу агрофірмою «Мрія Фармінг Буковина».

Про це інформує прес-служба Чернівецького обласного партійного осередку.

«Агрофірма за потурання попереднього керівництва села Васловівці безпідставно користувалася 15-ма гектарами земель запасу сільської ради, не маючи відповідного договору, не сплачуючи жодних коштів. Коли цієї весни вони зібралися продовжити таке користування землею, їх зупинили», – ідеться в повідомленні Чернівецької обласної «Батьківщини».

За словами партійців, важка землеобробна техніка прибула на поле вночі, але нинішній голова Васловівської сільради Ольга Вінничук, депутати та активісти-«батьківщинівці» викликали представників районної влади й наряд міліції, перешкодивши незаконній роботі. У підсумку техніка поїхала геть.

Голова фракції «Батьківщина» в Заставнівській міськраді Юлія Дупешко-Джус назвала дії агрофірми земельним рейдерством, наголосивши, що під покровом ночі творять тільки темні справи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова