На Буковині голова районної «Батьківщини» надає допомогу вимушеним переселенцям

Голова Сторожинецької районної «Батьківщини» Катерина Гуцуляк від перших днів вторгнення Росії в Україну надає допомогу вимушеним переселенцям.

Про це повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

Катерина Гуцуляк повідомляє, що допомога потребуючим – справа для неї не нова, адже партійці району завжди упродовж восьми років від часу нападу Росії були залучені до волонтерства як на користь української армії, так і для потерпілих від російської агресії мешканців східних регіонів України.

Водночас, жінка додає, що робить те, що роблять зараз більшість буковинців: працює у волонтерському центрі, де збирають, сортують і відправляють за потребою гуманітарні вантажі, приймає біженців у себе вдома, допомагає їм з розселенням і з логістикою – адже частина із них після зупинки і відпочинку на Сторожинеччині прямують далі – в інші області України або за кордон.

Це зараз роблять усі… – скромно зауважує «батьківщинівка». – Щодня працюю на «Олімпії» уЧернівцях – це спорткомплекс, де організована база прийому допомоги для військових, тероборони та переселенців. Тут розвантажують, пакують, ведуть облік речей, а також розподіляють їх відповідно до потреб. От завтра відправляємо вантаж на Київ – з ліками і медичними матеріалами (бинтами, пластирями і т.ін.). Допомагаємо людям з тимчасовим житлом, розселяємо у школах. Уже на другий день після початку масштабних воєнних дій мала біженців вдома. Нині у мене мешкає 16-ро переселенців (з Харкова, Запоріжжя, Кіровоградщини..), які щодня міняються: хтось прямує за кордон – от саме відправляємо автобус на Португалію, хтось на Ужгород, хтось знаходить житло на тривалий період…

Волонтерська робота триває.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова