На Буковині депутатка від «Батьківщини» забезпечує медиків і односельчан засобами захисту

Депутатка Чернівецької облради Світлана Фочук забезпечила амбулаторію селища Кам’яна Сторожинецького району засобами протиепідемічного захисту.

Серед засобів захисту – гумові рукавиці, респіратори, окуляри. Згодом, як повідомляє пресслужба обласного осередку ВО «Батьківщина», долучилася до місцевої ініціативи і надала тканину для пошиття захисних масок для односельчан.

Ініціатори «Майстерні захисної маски», серед яких – голова районного товариства батьків дітей-інвалідів «Богдан» Галина Токар, шиють маски постійно. Спершу забезпечили ними лікарів і молодший персонал амбулаторії, а тепер постійно роздають усім односельчанам безкоштовно.

Світлана Фочук входить до складу обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де регулярно озвучує і відстоює потреби і медиків, і населення.

«З перших вуст знаю, що найменше забезпечені засобами захисту працівники медзакладів тих населених пунктів, які ще не об’єдналися в ОТГ, – каже Світлана Фочук. – У «сімейників» із необ’єднаних сіл і зарплати менші, і забезпечення від сільрад недостатнє. А це переважно молоді жінки, у яких діти – тож йдеться не лише про персональний захист, але й про безпеку їхніх родин. На початку епідемії, кажуть, познаходили ще попередні запаси масок від «свинячого грипу» 2009 року, але згодом ті запаси вичерпалися. Тепер захист себе і наших медиків – це відповідальність кожного з нас».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова