На Буковині «батьківщинівець» ініціював безпекові заходи на автомагістралі

Депутат фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Андрій Маковей направив депутатський запит до облавтодору та звернувся в Службу безпеки дорожнього руху з проханням обстежити ділянки дороги М-19 зі жвавим рухом.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Депутати Мамаївської ОТГ на сесії створили комісію з питань безпеки пішоходів на центральній автомагістралі М-19 Доманове-Стрий-Чернівці, яка проходить через села Новий Киселів, Мамаївці.

2

У першому засіданні комісії взяли участь депутат Чернівецької облради від «Батьківщини» Андрій Маковей, представники патрульної поліції та місцевого самоврядування, землевпорядник, громадськість. Комісія встановила низку недоліків, що впливають на рух транспортних засобів, а саме: неправильне встановлення дорожніх знаків та їх відсутність у належних місцях, розміщення автобусних зупинок з грубими порушеннями та погане освітлення вулиці.

«Комісія свою роботу не завершила, доручення отримали як усі члени комісії, так і запрошені до участі служби, – каже Андрій Маковей. – Упродовж 15 днів запланували сформувати кошторис, у якому передбачать встановлення додаткового освітлення та закупівлю дорожніх знаків. Також готуємо листа в Службу автомобільних доріг з рекомендацією усунути недоліки, які належать до їх компетенції».

Комісія також склала пропозиції до облавтодору, а Андрій Маковей подав депутатське звернення про зручну організацію руху, зокрема про створення додаткових з’їздів з траси у с. Новий Киселів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова