На Буковині «батьківщинівці» зупинили нелегальне завезення львівського сміття

На Буковині перший заступник голови Заставнівської РДА Василь Молдован, депутат-«батьківщинівець» Заставнівської міськради Василь Джус спільно з активістами під час нічного рейду зупинили нелегальне розвантаження львівського сміття на міському сміттєзвалищі Заставної.

Як інформує прес-служба Чернівецького обласного партосередку ВО «Батьківщина», рейд організували через численні повідомлення городян про вантажівки, які заїжджають на сміттєзвалище під покровом ночі, не вмикаючи фар.

2

Водій затриманого автомобіля не надав активістам дозволу на розвантаження непотребу, зауваживши, що «такі фури приїжджали в Заставну через день по дві». Прибулий на сміттєзвалище міський голова Заставни пояснив, що це його особисте рішення й така допомога Львову надається безкоштовно.

Активісти перевірили інформацію з відкритих джерел і виявили, що Львів офіційно оплачує іншим містам прийом своїх відходів: наприклад, Староконстянтинову платять з розрахунку 500 гривень за 1 тонну сміття.

«Окрім перевищення службових повноважень міським головою, для мене є очевидним, що міський бюджет недоотримує значні кошти, – каже депутат-«батьківщинівець» Василь Джус. – Більше того, захоронення сміття також вартує коштів, і їх сплачують заставнівчани. Отже, містові завдано фінансових збитків».

Партієць зазначив, що обсяг надходження побутових відходів на міське сміттєзвалище Заставної, згідно з санітарними вимогами, не повинен перевищувати 3 тонни на добу, а один автомобіль вміщує 20 тонн відходів.

Активісти очікують реакції правоохоронних органів на виявлені правопорушення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова