На Буковині «Батьківщина» висунула кандидатів у депутати ОТГ

У Чернівецькій області делегати районних партконференцій ВО «Батьківщина» висунули кандидатів у депутати на перші вибори в чотирьох новостворених ОТГ краю, що відбудуться 24 грудня.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку.

Конференція Заставнівської районної парторганізації ВО «Батьківщина» висунула 62 кандидати в депутати і двох кандидатів на посади голів до трьох ОТГ: Вікнянської, Кострижівської і Юрковецької.

9

Під час конференції п’ятьом новим партійцям в урочистій обстановці вручили партквитки. Голова обласної «Батьківщини» Іван Мунтян нагородив грамотами активістів Заставнівського району, серед яких – чинні Юрківецький і Брідоцький сільські голови Марія Смеречанська і Любов Спіжавко, нині вже кандидати на посади голів відповідно Юрковецької та Вікнянської ОТГ.

Конференція Новоселицької районної парторганізації ВО «Батьківщина» висунула по всіх 26 округах кандидатів у депутати до Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади. Першим номером списку затвердили Руслана Романюка – директора Новоселицького медколеджу.

«Фактично кожен третій українець нині підтримує партію «Батьківщина». І я можу лише підтвердити це нашими успішними результатами на виборах у квітні до Селятинської та Конятинської ОТГ, і на виборах у жовтні – до Мамаївської, Кіцманської, Мамализької та Острицької ОТГ. Упевнений, що це підтвердять і майбутні вибори в трьох ОТГ на Заставнівщині», – сказав учасникам конференції Іван Мунтян.

Голови районних парторганізацій Василь Мельник та Валентин Пріску наголосили на важливості не лише здобути, а й зберегти та захистити результати, адже фальшування зазвичай трапляються саме в день голосування і під час підрахунку голосів.

У конференціях взяла участь куратор Чернівецької області від центрального штабу партії ВО «Батьківщина» Валентина Кулик, яка нагадала учасникам виборчих перегонів про відповідальність за майбутню перемогу й пообіцяла повсякчасну допомогу у виборчому процесі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова