На Буковині «Батьківщина» проводить звітно-виборні конференції

Минулих вихідних на Буковині відбулися звітно-виборні конференції Садгірської районної в Чернівцях, Новодністровської міської, Кельменецької, Кіцманської та Заставнівської районних парторганізацій.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партійного осередку.

Голови парторганізацій прозвітували про виконану роботу, звіти також оприлюднили керівники контрольно-ревізійних комісій. У роботі конференцій брали участь керівники обласного та Чернівецького міського партосередків, члени обласного бюро.

«Високо оцінюю роботу соратників, – сказав, виступаючи на конференції Кіцманської районної парторганізації, голова обласної «Батьківщини» Іван Мунтян. – Пишаюся тим, що своє служіння людям вони ґрунтують на високій духовності і що наша політична сила завжди дотримувалася саме таких принципів. Про це говорила на Молитовному сніданку у США, де я мав честь бути у складі української делегації, лідер нашої партії Юлія Тимошенко».

На конференції Садгірської районної в Чернівцях парторганізації високо відзначили роботу партосередку в цілому й депутатів-садгірчан Юрія Бурегу, Любові Сорохан, Валерія Казиміровича.

На конференціях обрали головою Садгірської районної в Чернівцях «Батьківщини» Василя Храпка, Новодністровської міської «Батьківщини» – Ігора Манаскурова, Кельменецької районної «Батьківщини» – В’ячеслава Дєдова, Кіцманської районної «Батьківщини» – Андрія Маковея, Заставнівської районної парторганізації – Василя Мельника.

Звітно-виборні конференції «батьківщинівців» на Буковині тривають.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова