На Буковині «Батьківщина» ініціювала нагородження бійця-добровольця

У свято Пресвятої Богородиці та в День захисника України командир добровольчого батальйону ОУН з позивним «Іван Петрович» отримав «Зірку слави та заслуги».

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина», нагороду вручив голова Кіцманської райради, «батьківщинівець» Петро Лумей.

«Іван Петрович» – переселенець з Донеччини, його родина зараз мешкає в Чернівцях, а він обороняє східні рубежі країни від самого початку російської агресії. Добровольчим батальйоном під його керівництвом від 2014-го року опікуються буковинські волонтери – чернівецька організація «Волонтери за Батьківщину», підприємці, педагоги загальноосвітньої школи та вся громада с. Верхні Станівці на Кіцманщині.

Ініціатива нагородити командира-добровольця належить депутатові фракції «Батьківщина» Кіцманської райради Вікторові Базні та голові райради Петрові Лумею.

«Ми на постійному зв’язку з цим батальйоном уже чотири роки, – каже Віктор Базна. – І окрім матеріальної підтримки – харчів, запчастин, одягу – дуже хотіли б нагородити наших героїв. Неймовірно раді, що наш комбат мав можливість бути в цей день з нами і прийняти нашу нагороду», – сказав голова Кіцманської райради від «Батьківщини».

Довідково. Знак народної пошани – найвища нагорода ВО «Країна» орден «Зірка слави та заслуг» – це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована для нагородження гідних громадян України та всього світу за героїчні вчинки та видатні досягнення у різних сферах життя.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова