Мукачівська «Батьківщина» відзначила 20-річчя партії

9 липня активісти ВО «Батьківщина» встановили намет на центральній площі Мукачева. Вони розповідали землякам про історію партії, роздавали спецвипуск газети «Вечірні вісті» та пригощали дітей морозивом.

Як повідомляє пресслужба Закарпатської обласної парторганізації, у такий спосіб місцеві «батьківщинівці» вирішили відзначити 20-річчя заснування своєї політсили.

За словами голови Мукачівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Олександра Перести, у Мукачеві осередок партії створили за кілька місяців після створення обласної парторганізації в 1999 році. Нині міський осередок «Батьківщини» налічує сотні членів.

У день заснування партії на міському майдані Мукачева зібралися члени та прихильники «Батьківщини», щоб привітати один одного зі святом. Вони також обговорити підготовку до проведення дострокових виборів народних депутатів України, що відбудуться 21 липня.

Поспілкуватися з мешканцями Мукачева прийшли представник Виконавчого секретаріату партії ВО «Батьківщина» Роман Дзецко, кандидат у народні депутати Аркадій Токар та заступник голови Закарпатської обласної парторганізації Юрій Фекете.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова