Молоді «батьківщинівці» Волині організували цікаве дозвілля у селах

Керівник обласного осередку організації «Батьківщина молода», голова громадської організації «Нова ідея» Ярослав Кондисюк ініціював низку розважальних заходів для сільської молоді.

Як повідомляє пресслужба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», партієць разом з активістами «Батьківщини молодої» провів свята для сільської молоді у Бахові Ковельського та Рогожанах Володимир-Волинського районів.

«Минулого літа через суворий карантин масові заходи, які традиційно організовувала «Батьківщина молода», не проводили. Нині, коли заборону послабили, молодь охоче відгукується на запрошення приєднатися до розваг. Дітвора в захваті від твістингу, аквагриму, свята фарб холі, різних конкурсів. Юні спортсмени змагаються з ігрових видів спорту. Юнаків та дівчат запрошуємо на молодіжну дискотеку», – розповів Ярослав Кондисюк.

За його словами, молодіжна дискотека в Рогожанах була ще й благодійним заходом: 500 гривень із зібраних коштів передали на благоустрій місцевого Будинку культури, а 1000 гривень – на лікування майстра спорту України, тренера з боксу Сергія Чечеля.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова