«Молоді батьківщинівці» організували у Запоріжжі новорічний марафон

Під час новорічних свят активісти «Батьківщини молодої» разом зі своїм керівником, депутатом Запорізької міської ради Віталієм Рябцевим, провели більше десятка святкових заходів для дітей.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, завдяки організаційній і фінансовій підтримці «молодіжки» декілька сотень дітлахів із різних районів Запоріжжя взяли участь у святкових заходах за участю Діда Мороза та Снігурки, відвідали декілька театральних вистав, отримали велику кількість новорічних подарунків.

Волонтери відвідали також Запорізьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 2, привітали членів ветеранських організацій, подарували ялинки дітям із малозабезпечених родин.

Під час святкових заходів мешканці Запоріжжжя змогли доторкнутися до новорічної казки, взяти участь у веселих вікторинах, конкурсах, доєднатися до запальних пісень і танців.

«Наша молодіжна організація активно вступає у новий рік. Надалі ми плануємо лише збільшувати оберти, робити більше добрих справ, активніше брати участь у соціальному житті міста та області», – зазначив голова «молодих батьківщинівців» Віталій Рябцев.

Молоді активісти уже підготували план активної роботи в новому 2019 році, який принесе зміни на краще і для Запоріжжя, і для всієї України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова