Міжнародний секретар «Батьківщини молодої» взяв участь в одному із найбільших молодіжних форумів у світі

Днями міжнародний секретар «Батьківщини Молодої» Oleksandr Afanasiev взяв участь в одному із найбільших молодіжних форумів у світі World Youth Forum, який відбувся у місті Шарм-ель-Шейх (Єгипет) та зібрав понад 5 000 молодих людей з усього світу.

 

Мета форуму — окреслення найбільш важливих та актуальних світових проблем і напрацювання відповідних рекомендацій для їх вирішення, а також донесення позицій та думок молодого покоління до світових лідерів.

«World Youth Forum» складається з трьох дискусійних напрямків: мир, розвиток, креативність. В межах цих напрямків були обрані наступні теми для дискусій: кліматичні зміни, енергетика, охорона здоров’я, дистанційне навчання, цифрова трансформація, підприємництво», — розповів Олександр Афанасьєв.

За його словами, учасники мали можливість відвідувати воркшопи та панельні дискусії, брати участь в моделі Ради ООН з прав людини, відвідувати театр з тематичними виставами, спілкуватися та знайомитися з іншими учасниками у відкритому просторі після форуму.

Варто підкреслити, що World Youth Forum має міжнародне визнання.

«У лютому 2021 року ООН визнала цей форум як міжнародну платформу, а також високо оцінила його роль у розширенні прав і можливостей молоді. Форум був визнаний Радою ООН з прав людини та Економічною і соціальною радою ООН. Фінальні рекомендації форуму приймаються до уваги інституціями ООН та стають частиною міжнародних документів», — зазначив міжнародний секретар «Батьківщини молодої».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова