Михайло Сензюк: Колись найчистіша річка Європи Оріль трансформується в болото

​Депутат Царичанської селищної ради від ВО «Батьківщина» Дніпровського району Михайло Сензюк започаткував роботу з очищення русла річки Оріль.

Про це повідомляє  пресслужба обласного партосередку.

Партієць ініціював обстеження екологічного стану річок Оріль та Заплавка  в межах території села Михайлівка. Було виявлено дві запущені греблі, які практично повністю перекривали потрапляння води до Орілі.  Оперативно вжитими заходами плесо Заплавки розширилося. Внаслідок цього помітно поліпшився і доступ води до Орілі.

«Проте це не вирішило саму проблему. Колись найчистіша річка Європи Оріль трансформується в болото. Тому ця проблема має вирішуватися системно», – зазначив Михайло Сензюк, який свого часу очолював  у Царичанці районний відділ міліції.

Наразі «батьківщинівець» ініціював разом із фахівцями-екологами підготовку звіту про екологічний стан довкілля на території Царичанської ОТГ, який буде розглянутий депутатами селищної ради.

За виявленими фактами, разом із фахівцями-екологами готується звіт щодо екологічного стану довкілля на території Царичанської ОТГ, який буде розглянутий депутатами селищної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова