Михайло Рацин, молодий політик із Закарпаття, заслужено очолив Хустську районну парторганізацію

3 початку повномасштабного вторгнення в Україні, у Хусті розгорнув свою діяльність гуманітарний штаб, який теж очолив Михайло.

«В перші дні, ми не розуміли куди рухатися, але потроху почали налагоджувати роботу штабу. Долучалися закордонні донори, місцеві мешканці, внутрішньо-переміщені особи. Зізнаюся чесно, перші місяці ми працювали з ранку до пізнього вечора. Приймали, сортували, відправляли допомогу для військових на фронт та для людей по всій Україні. Більше всього машин відправили на Київ, далі були Бородянка, Дніпро, Суми, Чернігів, Харків та інші населені пункти, де була необхідна наша гуманітарна допомога.

Багато допомоги роздали адресно саме в Хусті та області. Це звичайно велика відповідальність, але й велика честь в цей непростий період бути потрібним та корисним. Я вважаю, що навіть маленький крок пришвидшує нашу спільну перемогу», – ділиться Михайло.

Результати роботи гуманітарного штабу у маленькому закарпатському містечку вражають. 

В цілому передано більше 20 вантажівок гуманітарної допомоги загальною масою 500 тонн, 2 карети швидкої допомоги, 2 легкові авто, 2 мікроавтобуси. Налагоджена постійна співпраця з закордонними донорами (Німеччини, Франції, Угорщини). 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова